Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Widełka

Widełka, podkarpackie

  • 135 000 zł
  • 942 m²
  • 143,31 zł/m²

Zdjęcie

Aneta Uberman

Skontaktuj się

Działka budowlana Widełka

Widełka, podkarpackie

zaktualizowane:
1 maja 2026

135 000 zł

942 m²

143,31 zł/m²

Działka budowlana Widełka

Zaktualizowane: 1 maja 2026

135 000 zł 942 m² 143,31 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 135 000 zł (143,31 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 942 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: Centrum Nieruchomości, zaktualizowane: 01.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 24/19031/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA DZIAŁKA PRZY LESIE Z MOŻLIWOŚCIĄ POŁACZENIA DZIAŁEK (19 arów)
/Oferta jedynie w Centrum Nieruchomości Głogów Małopolski/

Zamieszkaj w otoczeniu lasów i ciesz się wyjątkową lokalizacją, która łączy spokój natury z wygodnym dostępem do centrum miasta.
Ta oferta jest idealna zarówno dla inwestorów, jak i osób prywatnych marzących o budowie swojego wymarzonego domu. (...)

Agent

Aneta Uberman

503 686...

503 686 760

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

503 686...

503 686 760

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy